slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Rojales)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Rojales)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Rojales (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 876 526 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 277 m2 powierzchni posadowiona na działce 390 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 385 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dostępna także dla obywateli zagranicznych. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom europejski poziom życia oraz duże poczucie bezpieczeństwa. W jej wnętrzu zamontowane są np. klimatyzatory. Właściciele aut docenią kryty i odkryty parking. Luksusowa rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem typu infinity (bez krawędzi), tarasem, ogrodem, miejscem na grill itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto fantastyczną lokalizacją w atrakcyjnej miejscowości, przez którą przepływa malownicza rzeka. Blisko plaża. Samochodem dojedziemy tam w piętnaście minut. W okolicy nie brakuje również niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury handlowo-usługowej: restauracji, sklepów, supermarketów, szkół, punktów usługowych. Wielbiciele golfa docenią pobliskie pola do gry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów i wnętrzem. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż, skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-632)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl