slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 15 179 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 10 039 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 184,19 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2016 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,849 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim fantastycznym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: 4 sypialnie + garderoba + 2 łazienki + spiżarnia + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Ciekawostką jest na pewno możliwość pozostawienia przez poprzednich właścicieli całego wyposażenia (do negocjacji). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze dba rozprowadzona instalacja klimatyzacji, natomiast bezpieczeństwo zapewniają:
– system alarmowy
– domofon
– antywłamaniowe rolety
– solidne ogrodzenie
– miłe i spokojne sąsiedztwo.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, gdzie nie brakuje rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią na pewno rozległe tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do autostrady S1. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje garaż plus wiata na samochód. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja wyróżnia się starannie wypielęgnowanym ogrodem z imponującym tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3372)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl