slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kielce (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kielce (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kielc (świętokrzyskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 337 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,38 mln zł (4 095 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w pięknej rezydencji w mieście, ale z dala od jego zgiełku. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może olbrzymim potencjałem, gdyż opcjonalnie można dokupić przyległą działkę (około 1 100 mkw. – 1200 mkw.) z wydzielonym geodezyjnie wjazdem (dodatkowo płatne 350 zł/mkw.). Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje zarówno komfort, jak i poczucie bezpieczeństwa (pancerne szyby).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert starannie wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pokój do własnej aranżacji, pomieszczenie z regałami, pralnia z prasowalnią, wc, pomieszczenie z sauną, kuchnia letnia, garaż, garderoba, korytarz, pokój;
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie, wc, pokój kąpielowy, taras, jadalnia, kuchnia, pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w elitarnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki: punkty usługowe + place zabaw + przedszkola + szkoły + sklepy + szpital. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również pieczołowicie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów i dębów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (066-21)

Kontakt:
e-mail: kielce@wgn.pl