slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 182 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 779 m2, a także ciekawa cena 920 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2010 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje już od przekroczenia progu wystylizowanym w najwyższym standardzie wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + jadalnia + taras + kuchnia + 3 sypialnie + garderoba + łazienka + dwustanowiskowy garaż + kotłownia;
KONDYGNACJA 1: sypialnia + łazienka + wolna przestrzeń + pomieszczenie nad garażem do zaadaptowania.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem (w cenie).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i komfortu oraz wygody. O to pierwsze troszczy się instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji (instalacja fotowoltaiczna + pompa ciepła). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca pieczołowicie wypielęgnowaną działką, gdzie znajdziemy huśtawkę dla dzieci, drzewa, altanę. Majętne rodziny dysponujące więcej niż jednym samochodem docenią z pewnością 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją na południowej krawędzi Wyżyny Śląskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego lasu. Wokół króluje nobilitująca zabudowa jednorodzinna. mamy tu też bogate zaplecze handlowo-usługowo-edukacyjne: szkoły, boiska wielofunkcyjne, obiekty sportowe, stadiony, place zabaw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Orzesze nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę drogą mejlową i podczas prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci naszego biura WGN Orzesze przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-46)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl