slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 540 tys. zł (3,6 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 715 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie surowym, otwartym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ciekawym projektem wnętrza:
STREFA DZIENNA: kuchnia + pokój dzienny + taras + spiżarnia + wiatrołap + wc;
STREFA NOCNA: łazienka + 4 sypialnie + garderoba + taras + pralnia;
STREFA TECHNICZNA: wiatrołap + 2 pomieszczenia techniczne + dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom ceniącym wysoki standard życia, ciszę i spokój oraz spacery po uroczej lokalizacji (puszcza, tereny zielone). W najbliższej okolicy punkty usługowe, sklepy etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa malowniczą lokalizacją w otoczeniu przepięknych terenów zielonych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także nowoczesną bryłą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN kompleksowo i bezpłatnie pomaga w wyborze kredytu hipotecznego. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji bądź kredytu na jej zakup prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-548)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl