slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 980 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,5 mln zł (3 571 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 262 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1936 roku z funkcjonalnym układem szesnastu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom najwyższy komfort, za co odpowiada klimatyzacja. Nad straży bezpieczeństwa czuwa monitoring i antywłamaniowe rolety/drzwi. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zawiera meble. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji podzielono na 2 strefy: mieszkalną i komercyjną (handlowo-usługową):
STREFA KOMERCYJNA / POZIOM -1:
– 3 lokale handlowo-usługowe
– węzeł sanitarny
STREFA KOMERCYJNA / POZIOM 0:
– 4 lokale biurowo-usługowe
– węzeł sanitarny
STREFA KOMERCYJNA / POZIOM 1:
– 5 lokali
– łazienka z wc
STREFA MIESZKALNA:
– pokój dzienny
– sypialnia
– gabinet
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
STREFA MIESZKALNA / PODDASZE:
– “open space” do wykorzystania na cele mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również wspaniałą lokalizacją w centrum miasta. Luksusowa rezydencja perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w jej wnętrzu kancelarii, siedziby prestiżowej firmy, banku, biur, lokali gastronomicznych, pensjonatu, przychodni zdrowia, obiektu administracji samorządowej czy kulturalno-oświatowego.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj nurtujące Cię pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2845)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl