slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 463 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 343 m2, a także ciekawa cena 720 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1980 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 207,9 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoim zadbanym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pokoje i pomieszczenia:
NAJNIŻSZY POZIOM: kotłownia + miejsce na opał
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenia z możliwością zaadaptowania pod suszarnię / pralnię / garaż
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka + klatka schodowa + salon kuchnia + + pokój + hol
WYŻSZY POZIOM: łazienka + klatka schodowa + korytarz + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. W pobliżu mamy wiele sklepów, marketów, dyskontów popularnych sieci, serwisów samochodowych, salonów usługowych, pocztę, przedszkola, szkoły. Do centrum można dojechać w kwadrans. 5 minut dłużej zajmie dotarcie nad słynną Maltę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również przepięknie utrzymanym (dzierżawionym od miasta) ogrodem. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-291)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl