stylowa aranżacja salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 207,9 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 770 tys. zł (3 704 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 343 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -2: pomieszczenia gospodarcze: miejsce na opał + kotłownia
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia z możliwością zaadaptowania pod suszarnię / pralnię / garaż
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + hol + pokój
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + łazienka + 4 sypialnie + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: szkół, przedszkoli, poczty, salonów usługowych, serwisów samochodowych, dyskontów, marketów, sklepów etc. Warto dodać, że do centrum jest zaledwie 15 minut drogi. Nieco dalej – bo 20 minut – jest nad słynną Maltę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również starannie wypielęgnowanym (dzierżawionym od miasta) ogrodem. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-291)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl