przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 350 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,299 mln zł (3 711 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 607 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno duży, 2-stanowiskowy garaż, a także miejsce pod wiatą na trzeci samochód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim swoim domownikom nie tylko najwyższe bezpieczeństwo, ale i komfort (klimatyzacja). Warto podkreślić, że wszystkie pomieszczenia w oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są w pełni wyposażone:
KONDYGNACJA 0: łazienka + kotłownia + pralnia + przedsionek + pokój + korytarz + taras + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie + strefa wypoczynkowa + strefa jadalniana + pokój dzienny + kuchnia;
KONDYGNACJA 2: łazienka + aneks kuchenny + antresola + open space;
DACH: taras

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również znakomitą lokalizacją w cichej, willowej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych osób, które szukają najwyższego standardu, życia na światowym poziomie, komfortu, prestiżu, ciszy i spokoju.

W najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna i medyczna:
– szkoły;
– wyższe uczelnie;
– sklepy;
– obiekty sportowe;
– galerie handlowe;
– bary;
– restauracje;
– poczta;
– punkty usługowe;
– apteki;
– piekarnie;
– dyskonty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się kameralnym, wytwornym i przestronnym, wnętrzem projektu jednego z najznamienitszych artystów fotografików. Luksusowa rezydencja na sprzedaż to nie tylko przestrzeń na życie rodzinne, ale również miejsce spotkań z klientami i pracy. To perfekcyjne miejsce do prowadzenia biznesu lub eksponowania dzieł sztuki lub pamiątek z dalekich podróży.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-469)

Kontakt:
e-mail: i.kolusniewska@wgn.pl