slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 342 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 968 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 105,39 mkw. luksusowej powierzchni, 4 pokoje na 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2021 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 629 000 zł.

ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom zarówno najwyższy standard bezpieczeństwa (ogrzewanie podłogowe + instalacja pod odkurzacz centralny), jak i komfort oraz wygodę (instalacja pod domofon + instalacja pod kamery). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym rodzinom z dziećmi lub zamożnym, starszym osobom. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją z szybkim dostępem do drogi ekspresowej S5 relacji Poznań – Wrocław. W okolicy znajdziemy punkty usługowe, sklepy, dyskonty, obiekty sportowe, place zabaw, przedszkola, szkoły. Ekskluzywną willę do sprzedaży otaczają fantastyczne lasy i tereny zielone.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić wie może zaaranżowanym z wyczuciem wyrafinowanego gustu wnętrzem, gdzie mamy:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + kuchnia + wc + taras + salon;
PIĘTRO: 2 pokoje + korytarz + sypialnia + balkon + łazienka;
PODDASZE.
Wnętrze oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji podzielono na 2 poziomy, co podnosi komfort życia, zapewniając dogodne warunki do wypoczynku, nauki, pracy i życia.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wesprzemy Cię w uzyskaniu korzystnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją ekskluzywnej rezydencji. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje tej luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-617)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl