slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 967 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1427 m2, a także ciekawa cena 1 790 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2006 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to 300 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacje, na których zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom życie na europejskim poziomie wśród luksusów, komfortu, wygód i udogodnień. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z opcją pozostawienia zastanego w niej wyposażenia (do negocjacji, dodatkowo płatne). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknie zadbaną, zieloną działką, gdzie stoi praktyczny budynek gościnny:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + łazienka + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: sypialnia.
Na właścicieli atu czeka dwustanowiskowy, wolno stojący garaż.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom zarówno poczucie bezpieczeństwa (np. antywłamaniowe drzwi), jak i komfort i wygodę. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy zaliczyć także gustownie zaaranżowane wnętrze o następującym układzie:
POZIOM -1: kotłownia + pralnia + 2 pomieszczenia;
POZIOM 0: hol + wiatrołap + jadalnia + pokój dzienny + łazienka + taras + kuchnia;
POZIOM 1: garderoba + 3 sypialnie + hol + wc + łazienka.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją wśród zieleni w nasłonecznionej okolicy na obrzeżach centrum. Lokalizacja słynie ze spokoju i ciszy. W sąsiedztwie atrakcje turystyczne: Park nad Wisłą z atrakcjami i amfiteatrem i tężnią, Muzeum Ustrońskie, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Sokolarnia, Leśny Park Niespodzianek, Rezerwat Przyrody, Górski Park Równica, Kolej Linowa, Park Linowy. W okolicy dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28072)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl