slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 255 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 543 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 175 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 970 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część elitarnego kompleksu zabudowań z budynkami: biurowymi oraz garażowymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją nieopodal bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy gabinety lekarskie, szkoły, punkty usługowe, apteki, sklepy, obiektów sportowe. Na majętnych klientów posiadających wiele aut przygotowano duży, 3-stanowiskowy garaż. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknie utrzymanym i zadbanym ogrodem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2311)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl