wytworny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Łodzi

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi

Luksusowa rezydencja o powierzchni 218,4 metra kwadratowego w okolicach Łodzi (łódzkie) za 390 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej i licznych terenów zielonych oraz doskonałym dojazdem do centrum.

Kolejną zaletą luksusowej rezydencji jest przepięknie zadbana i zagospodarowana działka w kształcie kwadratu. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana jest piecem centralnego ogrzewania zasilanym ekogroszkiem. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1:
– kotłownia
– pomieszczenia gospodarcze
– garaż
KONDYGNACJA 0:
– 3 pokoje
– przedpokój
– kuchnia
– wc
– jadalnia
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– pomieszczenia w trakcie adaptacji.

Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się niezwykle wysokim standardem oraz najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w latach 90-tych ubiegłego wieku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 004 metrów kwadratowych. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji kupna/sprzedaży ekskluzywnej rezydnecji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu.

Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca ekskluzywnej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis luksusowej rezydencji zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC. (111-1788)

Kontakt:
Tel. +48 43 827 50 50
Tel. +48 502 66 60 60