slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 871 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 631 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 279 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni i pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2022 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,85 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem na Ślężę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca niepowtarzalną architekturą oraz fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. W pobliżu znajdziemy zalew, basen, halę sportową, stadninę koni, las.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu komfortowym, słonecznym, przestronnym wnętrzem:
POZIOM ZERO: hall + wiatrołap + kotłownia + gabinet + spiżarnia + jadalnia + salon + garaż + wc + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia;
POZIOM JEDEN: antresola + 2 tarasy + sypialnia + łazienka + wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom życie na światowym poziomie w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tutaj zarówno trzystrefowe ogrzewanie podłogowe, jak i instalację alarmową. Skontaktuj się z WGN, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji konieczne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego w przypadku niepodejmowania decyzji o zakupie/najmie zaprezentowanej nieruchomości umowy pośrednictwa na nabycie/najem nieruchomości.

Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-140)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl