slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 320 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,699 mln zł (11 559 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 225 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może olbrzymim potencjałem (działalność komercyjna + rozbudowa terenu). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca atrakcyjną lokalizacją z bezproblemowym dojazdem do centrum. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura oraz tereny zielone (las).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: pokój dzienny + pomieszczenia gospodarcze + taras + kuchnia + kotłownia
WYŻSZY POZIOM: 3 garderoby + pokój kąpielowy + łazienka + taras + 4 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także starannie wypielęgnowanym ogrodem ze skalniakiem.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16122)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl