kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (11 559 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 5225 m2, a także ciekawa cena 3,699 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 320 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży należy do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej. Dodatkowo teren w najbliższej okolicy może być wykorzystany do rozbudowy. Malownicza lokalizacja z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum, w pobliżu bogatej infrastruktury, a także pobliski las to kolejne z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA NIŻSZA: pomieszczenia gospodarcze + salon + kuchnia + taras + kotłownia
KONDYGNACJA WYŻSZA: pokój kąpielowy + 3 garderoby + taras + łazienka + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również swoim pięknym ogrodem ze skalniakiem. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16122)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl