slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 160 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 895 tys. zł (5 594 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 884 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowanym oraz zadbanym ogrodem z automatycznym systemem nawadniania. Równie imponująco prezentuje się wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji:
NAJNIŻSZY POZIOM: pomieszczenia piwniczne
ŚRODKOWY POZIOM: taras + 2 kuchnie + pokój + przedpokój + łazienka + kotłownia + pokój dzienny + balkon
WYŻSZY POZIOM: łazienka + 3 sypialnie + taras + garderoba + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wyposażeniem, a także umeblowaniem kuchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom wejściowym i antywłamaniowym roletom w oknach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także ciekawą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą aż dwa garaże.

Zainteresowanych zapraszamy do osobistego zapoznania się z całą ekskluzywną rezydencją na sprzedaż podczas prezentacji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3768)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl