slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 1,699 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 251 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 495 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności przepięknym ogrodem i okalającą działką z funkcjonalnym budynkiem narzędziowym oraz tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia duże poczucie prywatności i intymności dzięki solidnym, panelom 3D otaczającym taras. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami ucieszą na pewno aż dwa miejsca postojowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z prywatną siłownią. Do długiej listy zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zaliczyć należy również kompletne wyposażenie, a także ciekawy rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garaż + wc + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój
KONDYGNACJA 1: łazienka + gabinet + sypialnia + 2 pokoje
KONDYGNACJA 2: łazienka + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tutaj zarówno antywłamaniowe drzwi, jak i ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również znakomitą lokalizacją na zacisznym, uroczym osiedlu. Wokół cisza i spokój. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Trójmiasta i obwodnicy. Nieopodal mamy bogatą infrastrukturę z dyskontami, salonami usługowymi, pocztą, drogerią, apteką, sklepami, szkołami, przedszkolami, przychodnią zdrowia itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do rodzin ceniących ciszę i spokój, a z drugiej strony wymagającej szybkiego dostępu do pełnej infrastruktury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z garażem i zaadaptowanym poddaszem. Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym na terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-36)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl