slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 620 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 716 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 176 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1979 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 830 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy z szybkim dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego. W zasięgu wzroku znajdziemy również wspaniałe tereny spacerowe. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastycznie zadbaną i zagospodarowaną działką z bajkowym ogrodem. To doskonałe miejsce pod rodzinne spotkania czy letnie biesiady.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyci miłośników najnowocześniejszych technologii, dla których przygotowano m.in. światłowód. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dopisać eleganckie i wytworne wnętrze:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, spiżarnia, pokój dla gości, łazienka, jadalnia, kuchnia, pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie pod drugą łazienkę, suszarnia, pralnia, 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa ciekawym projektem, który nadaje jej unikalny wygląd, będący harmonijnym połączeniem klasycznej elegancji z subtelnymi detalami. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż emanuje niepowtarzalnym stylem i charakterem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych rodzin poszukujących komfortu i przestrzeni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. Skontaktuj się ze mną drogą mejlową, aby umówić się na prezentację. Nie przegap tej wyjątkowej okazji – zapraszamy do osobistej prezentacji luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zainwestuj w swój własny kawałek nieba i ciesz się życiem w ekskluzywnej rezydencji, która jest zarówno funkcjonalna, jak i pełna charakteru.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-183)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl