slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 248,14 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 860 tys. zł (3 466 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 873 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1995 roku z funkcjonalnym układem dziewięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nie tylko najwyższy komfort i europejski standard życia, ale także nie mniej ważne poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami. Na działce znajdziemy dodatkowo:
– altanę;
– budynek gospodarczy;
– oczko wodne.
Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje doskonałą lokalizacją w otoczeniu najpotrzebniejszych w codziennym życiu przedszkoli, szkół, kościołów, punktów usługowych, sklepów etc. Dużym atutem lokalizacji jest na pewno las oraz rozległe tereny rekreacyjne. To niezwykle zielona i cicha okolica. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert eleganckim i wytwornym wnętrzem z tak zwaną „duszą”. Wiele pomieszczeń zostało zaaranżowane w stylu francuskim. Rozkład wszystkich pokoi prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -2: sauna + pralnia + inne pomieszczenia;
KONDYGNACJA -1: wiatrołap + przedpokój + jednostanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA 0: jadalnia + pokój dzienny + wc + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: sypialnia + pokój + łazienka z wc + garderoba;
KONDYGNACJA 2: aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 3 / PODDASZE UŻYTKOWE: sypialnia + pokój dzienny + łazienka z wc + przedpokój + pokój;
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.
Wyposażenie i umeblowanie podlega uzgodnieniu z właścicielem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tysięcy zł, może otrzymać darmowo:
– niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu
lub
– roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości.
Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Tylko w naszym biurze. Promocja dla kredytobiorców. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-172)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl