slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 293 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 786 m2, a także ciekawa cena 1,29 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2014 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 205 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przepięknie zadbanym i starannie wypielęgnowanym ogrodem, a także wystylizowanym, estetycznie wykończonym wnętrzem:
– 2 tarasy;
– salon;
– jadalnia;
– 3 sypialnie;
– kuchnia
– łazienka.
Zmotoryzowani docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w doskonałej lokalizacji w otoczeniu lasów i łąk, co zapewnia ciszę, spokój i relaks. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościera się zapierający dech w piersiach widok. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak:
– automatyczne drzwi garażowe;
– elektrycznie sterowane rolety;
– rekuperacja z odzyskiem ciepła;
– fotowoltaika.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wesprzemy Cię w uzyskaniu znakomitej ceny, a następnie zapewniamy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-605)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl