slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 320,4 m2, a także ciekawą ceną 537 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 073 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 1 676 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej majętnym rodzinom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, komfortu i w bliskim kontakcie z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również atrakcyjną lokalizacją w perfekcyjnej okolicy. Z jednej strony mamy las, a z drugiej dogodny dojazd do centrum. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje również niezbędnego w codziennym życiu zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: szkół, dyskontów, sklepów, obiektów sportowych i obiektów kultu religijnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + 2 łazienki + 3 pokoje + jadalnia + pokój dzienny + spiżarnia + kuchnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale aranżacyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-255)

Kontakt:
e-mail: a.musula@wgn.pl