slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Legnica (okolice)

Rezydencja na wynajem Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także funkcjonalny rozkład czterech pokoi to najmocniejsze atuty oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja na wynajem pochodzi z rynku wtórnego i wybudowana została przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Jedna kondygnacja. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na dużej działce (137 m2), w stosunkowo nowym budynku i nie przerazi ich cena 4,2 tys. zł/m-c. Długą listę zalet oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji zamyka duży metraż 104 m2.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Luksusowa rezydencja na wynajem wraz ze znajdującym się w jej wnętrzu umeblowaniem kuchennym w zabudowie z wyspą. Cena ekskluzywnej rezydencji do wynajmu podlega negocjacjom. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia adresowana głównie do bogatych rodzin lub par. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu imponuje ponadto funkcjonalnym i wygodnym wnętrzem z ciekawym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ DZIENNA: garaż + łazienka + pokój dzienny + kotłownia + aneks kuchenny + hol;
KONDYGNACJA 1 / CZĘŚĆ NOCNA: łazienka z wc + 3 sypialnie.
Na rodziny posiadające samochód czeka garaż.

Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się ponadto fantastycznym, słonecznym tarasem oraz nobilitującą lokalizacją wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 8,4 tys. zł. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1960)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl