wytworny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 329 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 70,4 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 673 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1990 roku. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim bogatym, wytwornym i eleganckim wnętrzem składającym się z pokoju dziennego + balkonu + sypialni + pokoju + kuchni + łazienki + wc + przedpokoju. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej i cichej okolicy. Nieopodal znajdziemy szkoły, przedszkola, przychodnię zdrowia, aptekę, piekarnię, sklepy spożywcze, klub fitness, a także rozległe tereny zielone, idealne do spacerów i uprawiania aktywności fizycznej. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe przy budynku. Ciekawym rozwiązaniem jest na pewno instalacja elektryczna na balkonie umożliwiająca podłączenie np. grilla elektrycznego.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12646)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl