bogate wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, a także imponująca cena 376 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 80,1 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 694 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją blisko centrum miasta. Wokół cisza i spokój. Nieopodal popularna Starówka, przedszkole, szkoła, kino, kościół, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje, boisko, ścieżki rowerowe i tereny zielone. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia + garderoba + hol + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Efektownie prezentuje się zastosowane oświetlenie LED. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością ogólnodostępne miejsce postojowe przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż również o przeznaczeniu inwestycyjnym z myślą o dochodowym wynajmie i/lub odsprzedaży z dużym zyskiem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do negocjacji. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13040)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl