po prawej aneks kuchenny, po lewej salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 299 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 50 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 980 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na północ – południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont. Duża jego zaletą jest na pewno doskonałą lokalizacja w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, siłowni, aptek, sklepów, poczty, przedszkoli, szkół, centrum handlowych etc.). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno liczne miejsca postojowe przed blokiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w standardzie „pod klucz”:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji.

Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczącego tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, dokładnie weryfikujemy nieruchomość, wspieramy przy uzyskaniu korzystnego kredytu, pomagamy z dopełnianiem wszystkich niezbędnych formalności. Jesteśmy z Tobą od prezentacji aż po odbiór kluczy. Dajemy wiele możliwości:
– rozliczenie inną nieruchomością do remontu
– możliwość finansowania
– doradztwo kredytowe.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu na sprzedaż należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 1,23% brutto + koszty notarialne. Zapraszam do kontaktu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-196)

Kontakt:
e-mail: p.gudzinska@wgn.pl