po lewej kuchnia, po prawej salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 450 tys. złotych. Powierzchnia 39,7 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 11 335 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na siódmym piętrze w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku południowy wschód.. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład system „Smart House”, który pozwala zarządzać oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależny miejsce postojowe w hali garażowej oraz lokatorska komórka (płatne dodatkowo 35 000 zł). Ponadto przed budynkiem znajduje się wiele miejsc parkingowych do wspólnego użytku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + przedpokój + salon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest także jego elitarna, prestiżowa lokalizacja w niezwykle dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum, a także do trasy W-Z i obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (centra handlowe, dyskonty znanych sieci, kino, szkoły, przedszkola, przychodnia zdrowia, restauracje). Dla lubiących aktywny wypoczynek przewidziano estetycznie zaaranżowane tereny spacerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w nowoczesnym apartamentowcu o futurystycznej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Jest tu recepcja i część rekreacyjno-wypoczynkowa. Co ważne, nowi lokatorzy będą mogli za darmo korzystać z wyposażonej siłowni. Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-294)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl