elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie) typu studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 519 tys. złotych, jeden pokój a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 31,08 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 16 699 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2018 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w pobliżu niemal wszystkich najważniejszych atrakcji miasta:
– fontanny Neptuna
– Żurawia
– Motławy
– Europejskiego Centrum Solidarności
– Muzeum II Wojny Światowej
– Targu Rybnego
– Muzeum Poczty Polskiej.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Czuwa nad tym profesjonalna, całodobowa ochrona. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania przez przyszłych mieszkańców ze znajdującej się w częściach wspólnych sauny.  Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny / sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-565)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl