zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 15 777 zł/mkw.,a także położeniem na komfortowym parterze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowy zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 41,2 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 650 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim przepięknym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o detale i z niesamowicie efektownym oświetleniem. Wszystkie szafy wykonane zostały na wymiar. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją wśród zieleni, na terenie nowoczesnego osiedla projektu słynnego architekta ze studia w Berlinie w samym centrum. W pobliżu znajdziemy wiele wykwintnych restauracji, elitarnych klubów rozrywkowych, prestiżowych hoteli, a także sklepów, szkół, ośrodków zdrowia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament zlokalizowany jest niemal nad samą Motławą, w sercu Starego Miasta.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na zakup, bardzo proszę o mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-700)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl