po lewej kuchnia, po prawej hol w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2012, a także imponująca cena 549 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 67,36 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 150 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją znakomitą lokalizacją w niezwykle klimatycznym punkcie miasta, w okolicy cichej i spokojnej. Nie bez znaczenia jest bezpośrednie sąsiedztwo zbiornika wodnego i naturalnych terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy szkołę podstawową, przychodnię lekarską z licznymi oddziałami specjalistycznymi czy też lubiany przez mieszkańców kompleks handlowy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + 3 sypialnie + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależą dwie funkcjonalne komórki lokatorskie (1,10 m2 i 4,70 m2). Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszą ogólnodostępne miejsca postojowe (istnieje wszakże opcja zakupu miejsca postojowego w garażowej hali). Ekskluzywny apartament do sprzedaży to doskonałe miejsce do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób doceniających przestrzeń. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-211)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl