zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2014, a także imponująca cena 2,149 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o siedemnastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na dwunastym piętrze i liczy 137 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 686 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. całodobowy monitoring oraz system intercom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może nietuzinkowym rozkładem pomieszczeń, obejmującym prywatną oranżerię. To znakomite miejsce na kwiatowy ogród albo zaciszną strefy relaksu. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje przepięknym widokiem z okien na panoramę historycznego miasta.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych osób szukających komfortu i dużych przestrzeni. Wnętrza zostały zaprojektowane i zaaranżowane niezwykle nowocześnie, zgodnie ze współczesnymi trendami. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, piękna i przestronności. Właścicieli aut z pewnością ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Dużym udogodnieniem dla wszystkich lokatorów jest na pewno komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + 2 balkony + oranżeria + 2 garderoby + wc + 2 łazienki + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w elitarnym drapaczu chmur.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ-WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5215)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl