zaprojektowany w śródziemnomorskim designie salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania

Apartament do sprzedaży Hiszpania

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Orihuela Costa, Punta Prima (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 535 500 zł (7 650 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 70 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + wc + taras. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku itp. Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą wymagania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem kuchni i umeblowaniem. Dużą zaletą jest także atrakcyjna lokalizacja w pobliżu słynnego centrum handlowego z supermarketem, barów, restauracji, banków itp. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w jednym z najpiękniejszych zakątków Hiszpanii. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu penthouse z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należącego do naszego klienta. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8001)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl