minimalistyczny design salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 893 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 481 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + łazienka + pokój dzienny + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie z basenem, przestronnymi, zielonymi terenami i podziemnym garażem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewni nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, dzięk między innymi ogrzewaniu podłogowemu i klimatyzacji. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa malowniczą lokalizacją nieco ponad pół kilometra od plaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie „pod klucz”.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8426)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl