zaprojektowany w śródziemnomorskim stylu salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 58 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 198 zł/m2, co daje 301 500 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wytwornym, prestiżowym i umeblowanym wnętrzem oraz malowniczą lokalizacją, którą zachwycą się wszyscy miłośnicy natury. Lokalizacja sprzyja długim spacerom nad brzegiem morza, a także wzdłuż handlowego pasażu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zostały estetycznie wykończone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (rozprowadzona instalacja klimatyzacji).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + balkon. Nowi lokatorzy będą mogli również korzystać z osiedlowego basenu w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem na parkingu podziemnym. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament objęty został słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8474)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl