luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Col, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Col, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Col, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 21 847 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 354 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa (klimatyzacja). Ogromnym plusem jest także perfekcyjna lokalizacja blisko plaży (10 minut), na terenie elitarnego kompleksu z basenami, miejscami garażowymi i pomieszczeniami gospodarczymi. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów do sprzedaży należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7390)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl