przestronne i słoneczne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 2 988 500 złotych. Powierzchnia 155 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje pułap cenowy 19 281 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. II piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji nieopodal wszystkich, niezbędnych udogodnień. Z okien rozpościera się przepiękny widok na morze i plażę. Ponadto do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy basen oraz ogród. W częściach wspólnych znajdziemy kryty basen, strefę fitness a także SPA. W budynku można również korzystać z usług concierge’a. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z klimatyzacją oraz ogrzewaniem podłogowym.

Luksusowy apartament na sprzedaż uznaje się za najwyższej jakości penthouse w całej okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia: salon + magazyn + 3 sypialnie + taras +3 łazienki + kuchnia. W garażu podziemnym znajduje się parking. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest zaawansowany system alarmowy wraz z ochroną.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty jest popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że klient nie płaci prowizji za pośrednictwo dla agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7104)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590