pokój dzienny z wyjściem na taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 4 080 700 zł i powierzchnia 200 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 20 404 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu mieszkalnego z ogrodami i basenami. Blisko stąd zarówno na plażę, jak i do centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaimponować może również starannie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem. W poczet zalet warto jeszcze dopisać praktyczny i przemyślany rozkład pomieszczeń: taras + sypialnia + kuchnia + wc dla gości + salon + jadalnia + 2 pokoje gościnne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7044)

Kontakt
e-mail: a.kupis@wgn.pl