zaprojektowany w śródziemnomorskim stylu salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 855 700 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 57 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 012 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w doskonałej lokalizacji blisko plaży, w centrum, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, restauracji, barów i sklepów. Dużym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest francuski balkon z imponującym widokiem. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka.

Posiadamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć ekskluzywne apartamenty spełniające ich wymagania. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7680)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl