fragment eleganckiego salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 155 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 24 829 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 3 848 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie luksusowego kompleksu z basenem i ogrodem. Przyszli właściciele otrzymują 15 – 20% zniżki na restauracje, bary i SPA znajdujące się na terenie kompleksu. Dodatkowo istnieje opcja skorzystania z usługi serwisu sprzątającego. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + taras + salon + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (system alarmowy). Z okien i z tarasu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży rozpościerają się imponujące widoki na morze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl