na pierwszym planie jadalnia, w oddali salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 827 500 zł (14 167 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 129 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom komfort i życie na europejskim poziomie. Gwarantuje to między innymi rozprowadzona klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu plaży oraz pól golfowych. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. szkoły + supermarkety + sklepy. Z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry i morze. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + salon + schowek + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z miejscem parkingowym w garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3803)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl