słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 210 500 zł (8 646 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 140 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe). Dodatkowo nowi mieszkańcy będą mogli korzystać z usług:
– siłowni
– sauny
– jacuzzi
– basenu z podgrzewaną wodą
– gabinetów SPA.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. W poczet zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu wliczyć należy przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje słonecznym, wytwornym i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem w śródziemnomorskim stylu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym widokiem na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności wielbicielom gry w gola (pobliskie pola golfowe). Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np.: sklepy, apteki, restauracje, banki, supermarkety i punkty usługowe.

Gwarantuję kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8746)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl