widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 1,062 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 130 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 169 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dużym udogodnieniem dla nowych domowników będzie możliwość korzystania ze znajdujących się w częściach wspólnych siłowni, basenów oraz przepięknych ogrodów. Rodziny posiadające samochód docenią duży, podziemny parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się imponującymi widokami na morze, góry i pole golfowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny. Piękny krajobraz sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce z prawdziwym śródziemnomorskim klimatem. Okolica obfituje w liczne restauracje, przystanie, pola golfowe, obiekty rekreacyjne, centra handlowe itp. Do morza jest mniej niż pół kilometra.

Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8729)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl