na pierwszym planie jadalnia i kuchnia, w oddali luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Torreviej)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torreviej (Hiszpania). Parter w dwukondygnacyjnym budynku. Powierzchnia 63 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 10 953 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą trzy pokoje. Rok budowy – 2019. Rynek wtórny. Cena – 690 060 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili.

Do najmocniejszych atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto zaliczyć przede wszystkim unikalną lokalizację w typowo śródziemnomorskim klimacie, nieopodal morza. W pobliżu mieszczą się przepiękne zatoki z palmami, bary, restauracje i sklepy. Nie można zapomnieć o słynnym „Parque de las Naciones”, gdzie można podziwiać urokliwą kapliczkę, reprodukcję mapy Europy, a także małe jezioro z kaczkami, żółwiami i kolorowymi karpiami.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom naprawdę wysoki poziom życia. Nowi lokatorzy będą mogli swobodnie korzystać z wielu udogodnień w częściach wspólnych, jak na przykład basen. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: taras + 2 sypialnie + kuchnia + salon + 2 łazienki.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-447)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl