nowoczesne i stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 505 zł/mkw.,a także położeniem na wygodnym parterze, w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia najlepiej w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 73, 2 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 403 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament wyróżnia się znakomitą lokalizacją w pobliżu:
– sklepów
– galerii handlowych
– barów
– kawiarni
– restauracji
– szkół
– żłobka
– przedszkola
– poczty
– obiektów kultu religijnego
– urzędów
– parku.
Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi odrębną własność z księgą wieczystą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim wyjątkowym wnętrzem: aneks kuchenny + 2 pokoje + łazienka + garderoba + przedpokój + komunikacja. Na osoby zmotoryzowane czekają liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do osób prowadzących aktywny tryb życia, jak również ceniących wygodę i bliskość centrum miasta.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-934)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl