nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 3 789 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku wschodnim gwarantującego wysoki poziom życia. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 71 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 269 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom naprawdę wysoki poziom życia i komfortu (ogrzewanie podłogowe).  Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nobilitującej lokalizacji. Blisko stąd do parku, sklepów, aptek, punktów usługowych, szkół, restauracji i kawiarni, placówek medycznych i kulturalnych itp. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób ceniących oryginalność, wygodę i oddech. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży imponuje wieloma elementami, z których najbardziej wyróżnia się drewniane okno na drugim poziomie w kształcie rozety.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: łazienka + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + sypialnia.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Duże wrażenie robią imponujące widoki na miasto. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nietuzinkową aranżacją wszystkich pomieszczeń i pokoi. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-10)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl