wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 235 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 93 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 527 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą ok. 6 mkw. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– kuchnia
– jadalnia
– balkon
– salon
– sypialnia
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla pracującego singla, jak i młodego małżeństwa. Sprzyja temu znakomita lokalizacja w samym sercu miasta. Nieopodal znajdziemy restauracje, sklepy, apteki, przychodnie zdrowia, szpitale, kościół, szkoły, przedszkola, zakłady usługowe, stacje benzynowe, pocztę i pełną infrastrukturę miejską. To również świetna propozycja dla amatorów aktywnego wypoczynku, gdyż blisko stąd do kortów tenisowych, boiska, lodowiska, skateparku etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako inwestycja pod wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z meblami i wyposażeniem w kuchni i łazience. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-16)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl