nowoczesny pokój dzienny na wizualizacji luksusowego apartamentu na sprzedaż Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 512 301 złotych a także duża powierzchnia 134,89 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów. Długą listę zalet zamykają: okazały parter, deweloperski standard oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 798 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w pobliżu centrum. Okolica uznawana jest za niezwykle bezpieczną i cichą. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaaranżowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się dla osób szukających prestiżu, swobody, komfortu, dobrych jakościowo materiałów, a także widnych wnętrz.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: aneks kuchenny + pomieszczenie techniczne + łazienka + salon + spiżarnia
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: sypialnia + łazienka + komunikacja + 2 pokoje.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przepięknym ogrodem (171 m2). Na zmotoryzowanych czeka miejsce parkingowe (w cenie). Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4992)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl