atrakcyjną lokalizacja ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 149,36 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7,7 tys. zł/m2. Budynek z 2021 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,15 mln zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Wokół znane kompleksy leśne, rekreacyjne, zbiornik rzeki, tereny spacerowe, a także ścieżki rowerowe. Co więcej, lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno garaże w parterze + dodatkowe, wolno stojące garaże + miejsca postojowe (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka przepięknie zadbanym ogrodem ze słonecznym tarasem i balkonem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
NIŻSZA KONDYGNACJA: wiatrołap + garaż
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: łazienka + klatka schodowa + taras + 2 sypialnie + przedpokój
WYŻSZA KONDYGNACJA: 2 sypialnie + taras + łazienka + balkon + salon + przedpokój + kuchnia + klatka schodowa.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-253)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl