widokowy taras przy luksusowym apartamencie na sprzedaż Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, planowany rok oddania do użytku na przełomie 2021/2022, a także imponująca cena 1,15 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 149,36 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7,7 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 1: garaż + wiatrołap
na KONDYGNACJI 2: taras + klatka schodowa + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie
na KONDYGNACJI 3: balkon + klatka schodowa + łazienka + kuchnia + taras + przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka przynależnym ogrodem i słonecznym tarasem oraz balkonem. Osoby zmotoryzowane ucieszą z pewnością liczne garaże w parterze, dodatkowe garaże wolnostojące, a także miejsca postojowe (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją malowniczą i zieloną lokalizacją w pobliżu znanego kompleksu leśnego, kompleksu rekreacyjnego, zbiornika rzeki, terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych. Lokalizacja zapewnia także bogatą infrastrukturę niezbędną do codziennego życia oraz szybki dojazd do centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż typu „premium”.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-253)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl