zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 377 zł/m2. Wieżowiec z 1980 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 444 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + pokój dla dziecka + balkon + wc + pokój dzienny + sypialnia + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z pomieszczeniem piwnicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z zabudową kuchni i przedpokoju. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje luksusowego apartamentu na sprzedaż ukazujące, jak będzie wyglądało po przekazaniu kluczy. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w korzystnej lokalizacji. Okolica uważana jest za wyjątkowo bezpieczną, spokojną i cichą z dobrym dojazdem do centrum i na obwodnicę. W pobliżu bogata infrastruktura: punkty gastronomiczne, wyższa uczelnia, centrum handlowe, przychodnie zdrowia etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o olbrzymim potencjale – doskonale nadaje na zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-354)

Kontakt:
e-mail: m.judzin@wgn.pl