komfortowe i nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedazy Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Pilar De La Horadad). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 179 900 EUR (784 364 złotych). Powierzchnia 82,3 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 9 531 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Planowany termin oddania budynku to rok 2020.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu„0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji dla biura, a opłata przeniesiona jest na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z wyposażoną w sprzęt AGD kuchnią oraz ogrzewaniem podłogowym w łazienkach. Duże wrażenie estetyczne robi we wnętrzu LED-owe oświetlenie halogenowe oraz downlight LED-owy w toaletach. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia.

Na osobną uwagę zasługuje elitarna lokalizacja na terenie nobilitującego kompleksu z basenem. Nieopodal znajduje się szeroka i rozległa plaża z białym piaskiem, a także malownicze wydmy. Warto zaznaczyć, że miejscowości pochwalić się może wielowiekową historią sięgającą starożytnych Rzymian.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-74)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)