klasyczny design wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Radomsko

Apartament do sprzedaży Radomsko

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Radomsku (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 052 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 77 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 389 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Nieopodal wiele sklepów, punktów usługowo-handlowych, kościół, apteki, banki. Wokół zadbana zabudowa. Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym, komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem: salon + aneks kuchenny + sypialnia + pokój + hol + łazienka z wc. Nowi lokatorzy będą mieli zagwarantowany dostęp do przynależnej części strychu oraz dwóch komórek lokatorskich.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w cenie do negocjacji. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1028)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl