elegancka jadalnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 1,617 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 147 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla, przy Bulwarach Wiślanych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym ogrodem, zapleczem technicznym i miejscem parkingowym. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż olśniewa nowoczesnym minimalizmem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały zaprojektowane przez zawodowych architektów. Olbrzymim udogodnieniem w luksusowym apartamencie na sprzedaż jest na pewno zainstalowane ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + pokój dzienny + taras + garderoba + gabinet + kuchnia
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: garderoba + 3 sypialnie + pralnia + 2 łazienki
WYŻSZA KONDYGNACJA: techniczne pomieszczenie z piecem gazowym oraz rekuperacyjną jednostką.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla ludzi aktywnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26161)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl